fbpx

"Програму перевірки якості газу на Прикарпатті розпочнемо уже в 2016 році", – Галабала

Економіка 15:32, 16.12, 2015

Заступник голови Івано-Франківської обласної ради, член партії "ВОЛЯ" Ольга Галабала провела робочу нараду з питань розробки Програми перевірки якості газу на Прикарпатті, під час якої наголосила, що мешканці області масово скаржаться на якість природного газу.

"Ми зібрали понад 10 тисяч підписів жителів області, які незадоволені якістю газу. Я сама також ходила від хати до хати і спілкувалась з людьми, – каже Ольга Галабала. – З одного боку, є мешканці Івано-Франківської області, які жаліються на газ поганої якості, а з іншого – офіційні результати, які фіксують, що газ належної якості. Представник ПАТ "Івано-Франківськгазу" зазначив, що за 2015 рік у них тільки одна заява людини щодо поганої якості газу". 

Ольга Галабала зазначила: методики, яка б регламентувала забір газу безпосередньо на кухні у споживачів, немає. Природний газ перевіряється на ГРП, і там він дійсно може бути хорошої якості. Проте між ГРП і плитою мешканця є певна відстань, і саме там якість газу втрачається. 

Заступник голови облради запропонувала керівникам "Івано-Франківськстандартметрологія" та "Івано-Франківськгаз" досягнути домовленостей щодо процесу проведення перевірок якості газу на Прикарпатті. До слова, саме  "Івано-Франківськстандартметрологія" першою в Україні запатентувала прилад, за допомогою якого можна робити забір газу безпосередньо у споживачів. Крім того, свою розробку під час наради представив Університет нафти та газу. 

Нагадаємо, що партія "ВОЛЯ" ініціювала збір підписів до Генеральної прокуратури щодо перевірки якості газу на Прикарпатті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: