понеділок, 25 березня

Проїзд до Надвірної дорожчає: пасажирів закликають ігнорувати громадський транспорт

З 22 лютого проїзд до Надвірної подорожчає на дві гривні і становитиме 30 гривень.

"Це третє підняття за останні 13 місяців і, схоже, не останнє. Я і далі переконана, що ми платимо не тільки за пальне, амортизацію та зарплату водіям, а і за корупцію, яка прилипає до кожної гривні у цій сфері. Зважаючи на позицію влади, яка полягає у відсутності позиції, ми, пасажири, можемо розраховувати тільки на себе", – написала у Фейсбуці журналістка Олена Нечвідова.

Вона запропонувала з 22 лютого зробити подарунок перевізникам, максимально відмовившись від їхніх автобусів.

"Як ви дивитеся на те, щоб влаштувати безстрокову акцію "Підвези!"? Чимало надвірнянців щодня їдуть на роботу своїм транспортом, тож будемо вдячні, коли зголоситеся підвозити земляків до Франківська", – пропонує Нечвідова.

Як альтернативу маршруткам вона пропонує користуватися залізничним транспортом та пропонувати інші ідеї, як "побороти змову у пасажирських перевезеннях".

Нагадаємо, з 20 лютого подорожчав проїзд з Івано-Франківська у калуському напрямку.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ
  • dimasea 0 Відповісти Чим аргументоване це підняття ? Вибачте та це повна фігня ... ну геть знахабніли. Умови перевезень нульові .... водії один в один хамлюги ... учасники ато платять гроші .... в спрінтерах неможливо нормально їхати ... зранку ще треба начекатись на той грьобаний спрінтер і ви ще гроші піднімаєте. Слів нема одні емоції ... !!! Мені не жаль і два, і три ,і десять гривень .... але за ЩОООООООО