fbpx

Прокуратура не може знайти, хто скидав львівське сміття на Прикарпатті

Суспільство 16:56, 15.09, 2017

На сесії Івано-Франківської обласної ради заслухали звіт за перше півріччя цього року прокурора області Олександра Стратюка.

Серед інших питань депутати поцікавилися у Стратюка, як просуваються справи із розслідуванням появи невідомого сміття на території області. 
 
Прокурор області повідомив, що від початку року за фактами несанкціонованого скидання сміття порушили 5 кримінальних проваджень. Такі випадки були зафіксовані від початку квітня у Долинському, Надвірнянському, Рожнятівсьому районах (два випадки) та поблизу Івано-Франківська. 
“Маємо підстави вважати, що в усіх цих випадках сміття, яке було незаконно скинуте на території області, має львівське походження. Це ми могли встановити за чеками та іншими документами. Але ми не можемо встановити винних. Дуже багато перевізників вивозили сміття зі Львова, і ми ще не можемо вийти на винних. Справи розслідуються, робота триває”, – поінформував обласну раду Стратюк. 
Прокурор додав, що справи також розслідує поліція. І вона має велике бажання встановити винних.
 
Нагадаємо, днями під Рожнятовом просто на дорозі висипали велику купу сміття. Це вже третій випадок у районі від початку року.
 
Трохи раніше у селі Липовиця Рожнятівського району місцеві мешканці знайшли несанкціоноване сміття.
 

КУРС писав про випадки скидання львівського сміття на Прикарпатті навесні і влітку цього року.

Так, у селі Микитинці Івано-Франківської міськради скинули близько 120 тонн львівського сміття. До цього невідомі фури привезли і вивантажили в селищі Ланчин Надвірнянського району купи сміття. В ніч з 23 на 24 червня у селі Тарасівка Тлумацької ОТГ з’явилося п’ять величезних куп сміття. Серед сміття люди знайшли багато чеків з львівських магазинів.

В ніч на 30 червня щонайменше дві вантажівки зі сміттям зі Львова розвантажилися на околиці Галича. При поверхневому огляді виявили квитанції про оплату за компослуги, на яких були зазначені львівські адреси. 

Після таких випадків на в’їзді в Івано-Франківську область поліція пообіцяла цілодобові заслони та перевіряти великовагові автомобілі. 
 
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: