fbpx

Прокуратура області забезпечила виконання судових рішень на 77 мільйонів гривень

Економіка 11:23, 04.12, 2014

Впродовж поточного року органи прокуратури області заявили позовів на загальну суму 170 мільйонів гривень, суди стягнули понад 92 мільйони гривень, а виконання судових рішень забезпечено на понад 77 мільйонів гривень, до бюджету стягнуто більше 20 мільйонів гривень.

За позовами прокуратури забезпечено виконання судових рішень у справах у сфері державних закупівель, оподаткування та захисту комунальної власності, передає КУРС із посиланням на прес-службу відомства.
Зокрема, з метою усунення порушень у сфері державних закупівель прокуратура заявила позов в інтересах держави в особі Івано-Франківської міської ради про визнання недійсним рішення комітету з конкурсних торгів та договору підряду на суму 14,4 мільйони гривень. Цей позов суд задовольнив у повному обсязі, рішення суду виконано.
Окрім того, завдяки вжитим заходам держава набула права власності на об’єкти нерухомості з метою недопущення незаконного розпорядження ними та продажу. Так, за державою визнано право власності на майновий комплекс в Івано-Франківську вартістю майже 43 мільйони гривень та нежитлову будівлю вартістю 5 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: