fbpx

Прокуратура порушила справу проти спиртзаводу на Коломийщині, від відходів якого потерпають місцеві мешканці

Суспільство 11:55, 03.08, 2016

Прокуратура перевіряє правомірність дій спиртзаводу в селі Підгайчики. Кримінальне провадження розпочали після поширення інформації про проблеми екології у ЗМІ.

Центральними та місцевими засобами масової інформації було поширено низку відеоматеріалів під назвою "Нестерпний сморід та масові захворювання": в селі Підгайчики місцеве підприємство отруює життя селян", в яких висвітлено інформацію про те, що жителі цього села потерпають від промислових відходів місцевого спиртзаводу.

Як повідомляв КУРС, люди погрожували перекрити дорогу, якщо завод не перестане отруювати їх.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження. За результатами розслідування буде надано відповідну правову оцінку. 

Довідково: 
ст. 236 КК України – Порушення порядку проведення екологічної експертизи, правил екологічної безпеки під час проектування, розміщення, будівництва, реконструкції, введення в експлуатацію, експлуатації та ліквідації підприємств, споруд, пересувних засобів та інших об'єктів, якщо це спричинило загибель людей, екологічне забруднення значних територій, або інші тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: