fbpx

Прокуратура просить про жорсткіше покарання франківських таксистів, що побили іноземця

Суспільство 14:01, 03.11, 2016

3 листопада в Івано-Франківську відбулось чергове судове засідання у справі двох таксистів, котрі побили іноземця.

Сама бійка трапилась 6 березня 2016 року. Тоді таксист Ростислав Галько та бригадир таксі Ігор Марків побили мешканця Сирії Айо Алана Фозі. Втім, вже на другому судовому засіданні постраждалий відмовився від претензій до кривдників. А на наступне сирієць взагалі не з’явився, пише ГК.

Засідання розпочалось з розгляду клопотання прокуратури, в якому йшлось про необхідність змінити формулювання обвинувального акту у зв’язку з тим, що в ході судового розгляду виникли нові подробиці. Після цього клопотання прокурор зачитала обвинувальний акт у новій редакції.

В новому акті прокуратура додала до раніше висунутих обвинувачень – за ч. 1 1 статті 28 (вчинення злочину групою осіб) та ч. 1 статті 122 ККУ (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ще одне – за ч. 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб).

"…в ході конфлікту Марків, діючи навмисно, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства з особливою зухвалістю правою рукою наніс один удар Айо в ділянку носа. Побачивши це, до хуліганських дій приєднався Галько, який, діючи умисно, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства з особливою зухвалістю почав наносити удари в різні частини тіла, від яких Айо впав на землю. Продовжуючи свої протиправні дії, Марків та Галько, демонструючи зверхність та вседозволеність, нанесли ще декілька ударів потерпілому ногами в ділянку обличчя та тіла, цим заподіявши йому тілесні ушкодження", – йдеться в акті прокуратури.

Суд оголосив перерву, щоб обвинувачені та сам суд змогли ознайомитись зі зміненим обвинувальним актом. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: