fbpx

Прокуратура вимагає скасувати рішення виконкому про встановлення дитячого майданчика на Валах у Франківську

Суспільство 16:18, 11.11, 2014

Прокуратура Івано-Франківська виявила, що рішення виконкому №420 від 12 серпня 2014 року "Про встановлення дитячого майданчика" прийняте з порушенням законодавства, і направила міському голові подання з вимогою його скасувати.

Згідно з рішенням виконкому, департамент містобудування та архітектури МВК оголосив конкурс ескізних пропозицій на встановлення дитячого майданчика на Валах, а саме на вулиці 2000-ліття Різдва Христового. На встановлення майданчика міський бюджет передбачив 150 тисяч гривень.

Нагадаємо, конкурсне журі 10 жовтня розглянуло ескізні пропозиції дитячого майданчика. Однак переможців не визначило і порадило конкурсантам доопрацювати проекти.

Як стало відомо КУРСу, рішення виконкому про встановлення дитячого майданчика оскаржила активістка ГО "Мами Прикарпаття" Іванна Царевич.

Як пояснила голова ГО "Мами Прикарпаття" Мар’яна Вершиніна, виконком прийняв рішення, яке не було оприлюднене за 20 робочих днів до дати розгляду, як того вимагають закони України "Про доступ до публічної інформації" та "Про місцеве самоврядування в Україні".

"У громадськості забрали право вплинути на процес на відповідному етапі. Тому нам довелося звернутися в прокуратуру, щоб хоча б якось вплинути на явне порушення прав громади міста та порушення чинного законодавства", – пояснила голова ГО "Мами Прикарпаття".

Раніше активістки ГО "Мами Прикарпаття" прийшли на сесію Івано-Франківської міської ради з вимогою врахувати думку матерів у прийнятті рішення про будівництво дитячого майданчика в центральній частині міста. Вони пояснили, що на Валах вже є дитячий майданчик, який слід відремонтувати, і закликали владу раціонально використовувати кошти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: