fbpx

Прокурор області похвалився низьким рівнем злочинності на Прикарпатті

Суспільство 11:17, 16.10, 2015

Прокурор області Владислав Братюк проінформував про результати діяльності прокуратури з дотримання законності на Прикарпатті.

Владислав Братюк зауважив, що на Івано-Франківщині найменший рівень злочинності у порівнянні з іншими регіонами – 45 злочинів на 10 тисяч на селення, коли в середньому по Україні більше 100 злочинів на 10 тисяч населення.

Він додав, що кількість злочинів зменшується і все більше їх розкривається. Особливу увагу прокуратура приділяє боротьбі з корупцією. Багатьох корупціонерів викрито і визначено міру покарання для них. 6 організованих злочинних груп викрили у цьому році, при цьому за останні 3 місяці – викрито три такі групи. Цієї неділі, нагадав прокурор, затримали злочинну групу, яка на Прикарпатті збувала наркотики в особливо великих обсягах

"Я не вважаю, що працівники правоохоронних органів можуть працювати успішно, якщо вони працюють автономно, без участі громади, без підтримки людей та органів місцевого самоврядування", – сказав Братюк.

Щодо обшуків у помешканні "свободівця" Олександра Сича Братюк зазначив, що працівники прокуратури присягали служити українським законам і всі дії здійснюються згідно з чинним законодавством, проте на деталях саме цього обшуку не зупинився.

Після виступу прокурора депутат Степан Пушик нагадав про обшук у помешканні директора ІФРЦЯО Богдана Томенчука. Обранець зазначив, що з власних джерел йому відомо, що це відбулось під впливом окремих високопосадовців, діти яких не змогли вступити до ВНЗ через низькі результати тестів ЗНО. Депутат звернувся до прокурора області із проханням "звертати увагу на речі, які мають велике значення для нашого суспільства і для наступних поколінь". Пушик закликав публічно вибачитись перед Томенчуком за такі дії прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: