fbpx

Прокурор області розповів спостерігачам ОБСЄ про боротьбу з незаконними рубками

Суспільство 18:17, 15.11, 2016

У вівторок, 15 листопада 2016 року, прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк зустрівся зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії в Україні Лешеком Кочіком та Доріном Фазлі.

Під час зустрічі сторони обговорили стан законності на території області, результати діяльності органів прокуратури на пріоритетних напрямках, а також процес реформування відомства, пише КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

"На території Івано-Франківської області ріст злочинності менший, ніж в інших областях, але навіть незначне його збільшення є викликом для всіх правоохоронних органів. Тому ми повинні вжити заходів, щоб це зупинити", – зазначив Олександр Стратюк.
Прокурор області також зауважив, що впродовж останніх місяців відбулись позитивні зрушення щодо протидії незаконній вирубці лісонасаджень та експорту деревини. Розпочато ряд резонансних проваджень у цій сфері, а також завершено розслідування із скеруванням до суду обвинувальних актів, у яких сума збитків майже 4 млн грн.
Окрім того, спостерігачів цікавило розслідування у кримінальних провадженнях, пов’язаних із ситуацією в зоні АТО, а також щодо незаконного обігу зброї. Зокрема, йшлося про розслідування у трьох кримінальних провадженнях, одне з яких уже скеровано до суду.
На завершення зустрічі сторони домовилися про продовження конструктивного діалогу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: