fbpx

Промприлад.Реновація відзначили нагородою за Економічний розвиток від Глобального договору ООН

Суспільство 21:21, 06.12, 2018

6 грудня в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження Partnership for Sustainability Award 2018 – конкурсу партнерських проектів для досягнення сталого розвитку, що ініційований Глобальним Договором ООН в Україні.

Інноваційний центр Промприлад.Реновація став проектом-переможцем в категорії "Економічний розвиток".

"Отримати таку нагороду справді радісно, адже ця ідея драйвила нас протягом 4 років, коли ми втілювали попередні проекти в Теплому Місті, – розповідає Юрій Филюк, ініціатор і генеральний директор проекту "Промприлад.Реновація". – Власне, завдяки цьому досвіду ми зрозуміли, що найефективнішою є співпраця у трикутнику: бізнес, громадськість та міська адміністрація. Ми зрозуміли, що є реальний громадський попит на такі проекти. Модель імпакт-інвестування має потенціал великої стійкості, більшої, ніж класичний бізнес. Це тому, що в ній дуже багато співінвесторів, які вболівають за проект. Він має стати органічним для міста, коли мешканці не сприймають його як чийсь бізнес, а як частину свого".

Організатори провели конкурс партнерських проектів з України та Білорусі. Було зібрано проекти в чотирьох номінаціях: Суспільство, Планета, Економічний розвиток та Мир. Усі проекти – це партнерства між бізнесом та громадським сектором, бізнес-компаніями та бізнес-асоціаціями, бізнесом та органами місцевого самоврядування, державною владою, навчальними закладами тощо.

Найкращі кейси були представлені на церемонії нагородження. Відкрив церемонію мер міста Києва Віталій Кличко. Здійснили нагородження: депутат ВРУ Тетяна Острікова, музикант Олег Скрипка та професійна каратистка Уляна Пчолкіна. Під час заходу відбулись дві панельні дискусії про побудову сталих партнерств.

Члени журі конкурсу: Мона Фолкессон – Голова офісу Координатора системи ООН в Україні, Антоніо Хатле – Виконавчий директор Мережі Глобального Договору в Швейцарії, Хассан Йонес – доктор наук, стратегічний радник Мережі Глобального Договору в Лівані.

До списку фіналістів потрапили такі компанії та організації:

Категорія Економічний розвиток: Метінвест, IMMER Group, DTEK Energy, Промприлад.Реновація, Тепле місто, KAN Development, Асоціація Велосипедистів Києва.

Категорія Суспільство: NESTLE Україна, 1+1 Медіа, EVA магазини, Енергоатом, Освіторія, EPAM Ukraine, PepsiCo Ukraine, Галнафтогаз, Астарта-Київ, Ашан, EPAM Systems Belarus, ГО “Професіонали майбутнього”,  Nota Bene architecture&interior, Hoster.By,  КНЕУ, Енактус.

Категорія Планета: FILM.UA Group, PepsiCo Ukraine, IMMER Group, Pernod Ricard Ukraine, DTEK Energy, R&S Quantum, Українська Пакувально-Екологічна Коаліція. 

Категорія Мир: ПЛАСКЕ, МЦРЛ, Міжнародний аналітичний центр права.

Організатори: Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організацій, органів місцевого самоврядування та уряду.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: