fbpx

Промислові підприємства Прикарпаття минулого року реалізували на 18,3% продукції більше за попередній

Економіка 13:19, 01.02, 2015

За 2014 р. промисловими підприємствами міста Івано-Франківська реалізовано продукції на 4263,6 млн гривень, що склало 18,3% у загальнообласному обсязі реалізації.

Найбільшу питому вагу у структурі реалізації займали підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (36,5%) та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (35,9%), повідомляє головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Внесок підприємств міста у загальнообласний обсяг реалізації продукції машинобудування становив 88,1%, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 52,3%, металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів – 37,2%.

У розрахунку на одну особу населення реалізовано промислової продукції на 17,4 тис. гривень (у цілому по області – на 16,9 тис. гривень), що відповідає 6-у місцю серед міст обласного значення та районів, після міст Бурштина та Калуша, Долинського, Тисменицького та Рожнятівського районів.

В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 46,5% займали споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 36,6% – енергія, 8,9% – товари проміжного споживання, 8% – інвестиційні товари.

     

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: