fbpx

Протистояння в сучасній Україні таємних орденів: у Єшкілєва вийшов "масонський" детектив

Культура 17:22, 20.08, 2017

Прикарпатський письменник Володимир Єшкілєв написав роман із "подвійним дном".

Роман Володимира Єшкілєва "Ситуація "нуль" на першому рівні прочитання здається сюжетно вивіреним детективом, де шанувальники жанру знайдуть і багатоступеневу інтригу, і пошуки засланого «крота», і загадкових охоронців масонського храму, пише про новинку "Буковоїд". Але на другому рівні перед читачем відкривається складна картина протистояння в сучасній Україні таємних орденів, чия незрима діяльність тісно переплетена з великою політикою та великими грошима.

А на третьому літературні гурмани зможуть посмакувати історією про Машину Проклять, у якій панує дух інтелектуальної гри в стилі Умберто Еко та Хорхе Луїса Борхеса.

"Ситуація нуль" — кодова фраза, одна з тих, якими повідомляють про найвищий рівень небезпеки. В романі небезпека виростає з давнього коріння, але живиться страхами та  ницими бажаннями наших сучасників. Автор піднімає в романі ті глибинні пласти української реальності, попри які зазвичай проходять репортери та аналітики. «Він про щось знає»,— кажуть конспірологи і, можливо, не помиляються, припускають видавці. 

КУРС писав, що Володимир Єшкілєв завершує останній роман з науково-фантастичної трилогії "Фаренго"

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: