fbpx

При міському голові Франківська створять дві Ради з надання житлово-комунальних послуг

Суспільство 21:48, 30.03, 2016

У Франківську створять дві незалежні Ради голів ОСББ та органів самоорганізації населення квартальних, вуличних та будинкових комітетів при міському голові.

Про йе йшлося на зустрічі міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа з представниками ОСББ та ЖБК.

Ці дорадчі органи будуть безпосередньо співпрацювати з міським головою у питаннях житлово-комунального сектору. Вирішено, що на перших зборах оберуть очільників та статут новостворених рад, інофрмує прес-служба громадської мережі "ОПОРА".

"Створення таких організаційних структур для покращення діалогу між винавчою владою та ОСББ і ЖБК – це прогресивний крок для кращого розуміння проблем мешканців міста. Громадянська мережа ОПОРА сподівається на подальшу співпрацю з владою та ОСББ Івано-Франківська, зокрема в руслі просвітницьких заходів серед населення", – наголосила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аліна Брезіцька.

Міський голова розповів про нову місцеву програму з енергоефективності та благоустрою на загальну суму 500 тисяч грн. Програма передбачає подання проектів від ініціативних груп франківців вартістю до 50 тис. грн. Заявки можна надсилати до 15 квітня 2016 року. Розгляд відбуватиметься впродовж місяця до 15 травня 2016 року.

Він нагадав, що обирати найкращий проект будуть всі жителі Івано-Франківська через інтернет. Руслан Романович зауважив, що голосування є нововведенням, але таким чином можна залучити до спільного прийняття рішень усіх мешканців міста. Голосування за проекти триватиме до 1 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: