fbpx

При СБУ створили центр для звільнення полонених та пошуку зниклих безвісти в зоні АТО

Суспільство 07:47, 05.09, 2014

За дорученням Президента України на майданчику Служби безпеки України створено Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.

Про це було вирішено на установчому засіданні Центру під головуванням очільника СБУ Валентина Наливайченка, повідомили Еспресо.TV у прес-центрі СБУ. 

Керівником-координатором Центру визначено заступника голови СБУ генерал-лейтенанта Віталія Яловенка.

На нараді, у якій взяли участь представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Національної гвардії, Держприкордонслужби України, йшлося про гостро очікуване суспільством оприлюднення єдиного списку всіх українських військовослужбовців, які постраждали або загинули за Україну, беручи участь в АТО. 

"Це питання сьогодні на вустах рідних та близьких учасників антитерористичної операції, волонтерів, громадських активістів, незалежних журналістів, громади. Тим часом розпорошеність таких відомостей між відомствами цинічно використовує російська пропаганда, поширюючи сфальсифіковані дані", – йдеться у повідомленні. 

До call-центрів правоохоронних органів щодня надходять сотні звернень громадян, які хочуть знати правдиву інформацію.

"Люди мають знати, куди можна звернутися і отримати інформацію про знайомих або родичів. Пам’ятати ім’я кожного патріота, хто віддав життя, здоров’я у боротьбі за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, – наш з вами обов’язок. Рішення президента потребує підтримки на законодавчому рівні", – наголосив Наливайченко.

За його словами, саме із закликом підтримати цю ініціативу він звернувся сьогодні до народних депутатів під час засідання Верховної Ради України.

Голова СБУ заявив: ця робота є своєрідною гуманітарною місією та має бути максимально відкритою для людей. До роботи державного органу зі створення реєстру будуть долучені вітчизняні та міжнародні громадські організації, волонтерські рухи, які уже сьогодні опікуються долями військовослужбовців та їх родин.

За дорученням Президента України СБУ надає Міжвідомчому центру допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти майданчик для роботи за адресою м. Київ, вул. Ірининська, 4.

Перший особистий прийом буде проведено головою СБУ Наливайченком та координатором Центру Яловенком уже цієї суботи, 6 вересня, з 11:00.

Крім того, для звернень громадян цілодобово працює "гаряча лінія" call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна скринька [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: