fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Прикарпатець погрожував насильством за відключення електрики через борги – енергетики нагадали про можливість розстрочки

Прикарпатець погрожував насильством за відключення електрики через борги – енергетики нагадали про можливість розстрочки

Суспільство 15:06, 26.05, 2017

Фахівці АТ "Прикарпаттяобленерго" оперативно зреагували на проблемну ситуацію зі споживачем, який під час останньої сесії Івано-Франківської міської ради погрожував насильством у випадку вимкнення йому електропостачання через заборгованість.

Споживач проживає разом з сім’єю у будинку матері-пенсіонерки. Станом на 1 травня родина має заборгованість за електропостачання у сумі 2475,61 грн за березень-квітень 2017-го року. Однак чоловік не звертався для вирішення пробоеми ані до сільського голови, ані до АТ "Прикарпаттяобленерго". Тож 19 травня йому було вручено повідомлення про вимкнення електропостачання, інформує прес-служба енергокомпанії. 

"Наша компанія з розумінням ставиться до складної ситуації, в якій опинився споживач, – розповідає заступник комерційного директора АТ "Прикарпаттяобленерго" Василь Бойчук. – У нас для таких випадків розроблений механізм реструктуризації заборгованості. Потрібно тільки звернутися із відповідною заявою у Центр обслуговування клієнтів, і наші фахівці допоможуть знайти оптимальний варіант для реструктуризації боргу". 

Споживачі, які з різних обставин не мають можливості вчасно розрахуватися за електричну енергію, можуть укласти договір про реструктуризацію заборгованості і виплачувати борг частинами. Для цього треба:
1. Звернутися у Центр обслуговування клієнтів за місцем проживання.
2. Написати відповідну заяву.
3. Надати такі документи:
– Довідку про склад сім’ї;
– Довідку про доходи членів сім’ї;
– Акт обстеження житлових умов від сільської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: