Прикарпатець виборов срібло на чемпіонаті Європи з паралімпійського настільного тенісу

Спорт 14:09, 08.10, 2017

Командні змагання чемпіонату Європи з паралімпійського настільного тенісу з 28 вересня по 4 жовтня проходили у Лашко, Словенія. В третьому класі ураження тисменичанин Василь Петрунів у складі збірної команди України разом з харків’янином Олександром Єзиком вибороли срібло в командному заліку.

Збірна команда тенісистів України була представлена цього року на чемпіонаті чи не найчисельнішим складом – 15 спортсменів, пише Репортер.

Наші спортсмени боролися за призові місця з 295 спортсменами з 31 країни Європи. В результаті три пари паралімпійської збірної України вибороли 2 золоті та 1 срібну нагороди. Збірна завершила чемпіонат на першому загальнокомандному місці, у доробку наших паратенісистів – 10 нагород: 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.