fbpx

Прикарпатець заплатить штраф за розповсюдження порнографії "ВКонтакті"

Суспільство 14:41, 09.02, 2015

Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області оштрафував на 1700 гривень чоловіка, який виставив "ВКонтакті" порнографічне відео.

"Обвинувачений, як користувач соціальної мережі "ВКонтакті", опублікував для вільного доступу та демонстрації  іншим користувачам соціальної мережі відеозображення, що демонструють у грубо натуралістичній, вульгарній формі статеве життя людей – статеві органи й сексуальні відносини", – йдеться в рішенні суду.

Згідно з висновком експерта відео містить ознаки порнографічного характеру.

У ході проведення досудового розслідування між прокуратурою Рожнятівського району та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості. Сторони узгодили, що за скоєння даного злочину призначається покарання за ч. 2 ст. 301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.

Суд затвердив угоду між сторонами. Зобов’язав підсудного заплатити 1700 гривень штрафу та відшкодувати в дохід держави 2360,8 гривень за проведення судових експертиз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: