fbpx

Прикарпатець жаліється, що жодного разу не голосував, – його не включають у реєстр виборців

Політика 15:47, 18.10, 2015

Пенсіонер зі села Черніїв Тисменицького району, що під Івано-Франківськом, щоразу перед виборами оббиває пороги виборчої дільниці.

Пенсіонер, мешканець села Черніїв Василь Шурубайло розповідає, що ні разу не ходив голосувати, бо його "забувають" включати в списки. Чоловік каже, що вже втомився ходити і доводити членам виборчих дільниць, що він – живий і зоровий.

Його дружина, пані Марія, піджартовує: "Я його так вдома інколи і називаю – "ти моя "мертва душа"".

Його сусідка по вулиці Віра Величко теж каже, що ні разу ще не голосувала. Вона постійно проживає у будинку № 32, а запрошення їй носять в будинок № 33, який знаходиться від рідної домівки Віри на вістані кілометра.

"Ми з донькою минулого року вже і в Тисменицю в відділ реєстрації їздили, там казали, що змінять, але цього року доньці знову запрошення на вибори прийшло на чужу адресу",  каже мама дівчини пані Оля.

"З тими Держреєстрами якась чудасія взагалі твориться,  коментують БРІЗу на виборчій дільниці,  ніяк вони там порядок не можуть навести. Ми їм на кожних виборах подаємо поправки, але цих двох людей по цій вулиці  то ніяк вони там в Тисмениці не можуть зареєструвати."

Нагадуємо виборцям, що потрібно самостійно заздалегідь перевірити себе у виборчих списках, аби не виникало неприємних несподіванок в день голосування. Перша ознака, що про вас "забули",  це якщо ви ще дотепер не отримали персонально заповнене на вас Запрошення. 

Інформація, коли, як і де виборці можуть перевірити себе у списках,  на відео.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: