fbpx

Прикарпатська діаспора зі Швеції допомагає українським військовим

Суспільство 15:06, 08.06, 2015

Волонтери місцевого благодійного фонду з Надвірної за підтримки української діаспори Швеції відправили на Схід чергову допомогу.

Жителі району, які зараз працюють в Стокгольмі (Швеція), разом з Віталієм Волошенюком допомагають українським військовим та їх сім’ям, переселенцям та засуджують агресію Росії, пише Надвірнянська правда.

Віталій родом з Надвірної, разом з друзями працює та проживає в Стокгольмі, але всіляко допомагає українським хлопцям на фронті. Активний учасник Революції гідності, Віталій з початку конфлікту на сході України разом з діаспорою Швеції регулярно надсилає допомогу бійцям на передову. Прохання патріота та всієї української діаспори полягало в тому, щоби його передача надійшла саме за призначенням, тим, кому вона найбільше потрібна.

Так земляки з Швеції приєдналися до волонтерської справи та вже майже рік активно працюють на користь спільної справи.

Зокрема, патріоти з далекої північної країни придбали 180 пакетів новітнього кровоспинного засобу "Celox", загальна вартість медикаментів еквівалентна 100 тис. гривень, та передали для потреб фронту українсько-російської визвольної війни. З фінансовою підтримкою діаспори вдалося закупити бронежилети, каски, військову форму. Кошти від "українських шведів" були направлені на позашляховики для потреб 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії, добровольчої чоти "Карпатська Січ".

Останні кошти, що передав Віталій Волошенюк, направлені для авто, що призначене для медичної служби в селищі Піски.

Також українці з-за кордону активно допомагають сім'ї загиблого військового Дмитра Ломея з с. Цуцилів. З їхньою підтримкою в будинку, який отримала сім'я, розпочато капітальний ремонт.

"Ми засуджуємо агресію Росії на території України. Адже Україна була, є і буде єдиною унітарною державою. Ми робимо все, що від нас залежить, та допомагаємо тим, хто потребує, на передовій східного фронту, та сім’ям наших захисників. Сьогодні патріоти із Прикарпаття мужньо захищають Україну, а ми в свою чергу разом із іншими українцями збираємо кошти, закуповуємо та передаємо найнеобхідніші речі для військових. Тому що в нас спільна справа – перемогти окупанта та жити у вільній, незалежній, процвітаючій державі", – зазначив Віталій Волошенюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: