fbpx

Прикарпатська поетеса Марія Тимчук вийшла заміж за полковника Суверенного Мальтійського ордену

Стиль життя 18:53, 19.05, 2017

Українсько-канадське подружжя планує жити на три країни: Канаду, Ліван та Україну та працювати в благодійних місіях.

Нещодавно вийшла заміж поетеса, авторка книги "На все є час" Марія Тимчук. Чоловіком Марії став канадієць ліванського походження Шарбель Сааде, який носить ім’я відомого в усьому світі католицького святого Шарбеля.

Шарбель Сааде за професією лікар, навчався в Парижі та Монреалі, працював у гарячих точках планети у незалежній міжнародній гуманітарній медичній організації "Лікарі без кордонів". Син відомих ліванських меценатів Алмази і Рашіда Сааде, засновників "Міжнародної фундації Рашід і Алмаза Сааде". Його мати, Алмаза Сааде – перша жінка Сходу, яка отримала найвищу нагороду Ватикану від Папи Івана Павла ІІ.

Шарбель Сааде має звання полковника Суверенного Мальтійського ордену в Римі. Є громадянином трьох держав, а відвідав майже сорок країн. Володіє сімома мовами, та найбільше захоплюється французькою мовою та культурою і продовжує місію своїх батьків – допомагати бідним в усьому світі. Марія і Шарбель познайомилися на Міжнародному медичному конгресі і через сім місяців одружилися. Молоде подружжя дуже любить подорожувати і планує жити на три країни: Канаду, Ліван та Україну.

У творчості поетеси з’явилися нові вірші, присвячені любові і вірності. 

Нагадаємо, молода письменниця з Верховинщини зголосилася в телешоу "Половинки", бо ніяк не могла знайти своє кохання – через неідеальну зовнішність, як вважала дівчина. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: