fbpx

Прикарпатська поліція стабілізує криміногенну ситуацію

Суспільство 14:52, 02.11, 2016

Відповідно до вимог законодавства та Плану заходів Національної поліції України на території держави, у тому числі і Прикарпаття, поліція розпочала комплекс оперативно-профілактичних відпрацювань з метою стабілізації криміногенної ситуації.

Керівник поліції Івано-Франківщини Віктор Шкутов на нараді із керівниками підрозділів зазначив, що ці заходи спрямовані на боротьбу зі злочинністю на території області, підтримання публічної безпеки і правопорядку. Проводитимуться відпрацювання за усіма напрямками діяльності поліції при взаємодії із іншими правоохоронними відомствами, передає СК ГУНП в Івано-Франківській області.

Організація роботи здійснюватиметься на основі аналізу оперативної обстановки, з урахуванням місцевих особливостей, сил та засобів тощо. До проведення комплексних відпрацювань залучатиметься особовий склад усіх підрозділів Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області: відділів та відділень ГУ НП, територіальних підрозділів, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції та військовослужбовців Національної гвардії України.

Оперативно-профілактичні заходи проводяться у два етапи: підготовчий (з 01 по 06 листопада), другий – практичний (з 07 по 30 листопада).

Попередньо складений та затверджений план заходів. Перед їх початком проводяться цільові інструктажі задіяного особового складу та відповідно до встановлених форм звітності кожний підрозділ повідомляє про результати роботи.

Правоохоронці звертаються до громадськості сприяти у розкритті злочинів та недопущенні їх скоєння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: