fbpx

Прикарпатська програмістка перемогла на Міжнародному конкурсі у Берліні

Суспільство 19:27, 28.04, 2015

Дівчина з Івано-Франківщини Софія Косован разом із командою студентів магістратури факультету медіа-інформатики Рейнсько-Вестфальського технічного університету Аахена (Німеччина) виборола срібний кубок та 1000 доларів премії на Міжнародному конкурсі програмістів у Берліні.

У конкурсі, який у професійних колах називають “Хакатон”, організованому найбільшою у світі напівпровідниковою компанією з виробництва мікропроцесорів для персональних комп’ютерів Інтел, взяло участь участь 27 команд з усього світу. Тривав він безперервно 48 годин, повідомляють Вікна.

Софія Косован – уродженка Калуша, випускниця Калуської гімназії, яка з відзнакою закінчила фізико-технічний інститут Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”. Нині калушанка – студентка магістратури факультету медіа-інформатики Рейнсько-Вестфальського технічного університету Аахена.

Своєю радісною новиною вона щойно по скайп-зв’язку поділилася із батьком Роландом Косованом  викладачем Калуського політехнічного коледжу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: