fbpx

Прикарпатська "Самооборона" розповіла про поїздку в зону АТО

Суспільство 16:09, 01.07, 2014

«Самооборона» Івано-Франківської області оголосила про створення Фонду допомоги Збройним силам України та надала інформаційний звіт про поїздку групи "Самооборони" в зону АТО.

sam3

Про це було повідомлено на спільній прес-конференції обласних організацій Самооборони, Галицької промислової групи та об’єднання “Самопоміч”.

Представник обласної Самооборони Юрій Свирида розповів, що великою вантажівкою самооборонівці відвезли нашим землякам на Схід 320 ящиків продовольчої допомоги. Жителі Івано-Франківщини зібрали медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі. Загальна вага вантажу понад 15 тонн.

«Наші хлопці дуже дякували за таку допомогу. Вони не чекали, що їм можуть привезти карпатський чай чи домашні соління. А коли відкривали коробки з дитячими малюнками – плакали. Західняків там дуже багато, є зі Снятинщини, Коломийщини, Надвірнянщини, Львівщини та Тернопільщини. В гарячих точках 90% – це хлопці із Західної України, і лише 10% – мешканці Сходу», – розповів Юрій Свирида.

Самооборонівець сказав, що боєприпасів там вистачає, але хлопцям потрібні гумові чоботи, каски, карімати і тепловізори. Оскільки сепаратисти мають найновіші тепловізори, і це надає їм велику перевагу, пишуть Версії.

Івано-Франківська обласна Самооборона організувала доставку найнеобхіднішої допомоги в зону АТО і має намір продовжувати подібні акції, поки у цьому не зникне потреба. Вперше до такої акції долучилася Галицька промислова група та обласне «Об’єднання Самопоміч». З цією метою відкритий банківський рахунок, на якому будуть акумулюватися кошти для миттєвої допомоги Збройним силам України. Кожен громадянин зможе контролювати витрачені кошти, оскільки відео- та фотозвіти, а також бухгалтерія будуть розташовані в Інтернеті.

sam1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: