Прикарпатська борчиня Христина Береза завоювала срібло чемпіонату Європи серед юніорів

Спорт 14:10, 01.07, 2017

На килимах німецького спорткомплексу "Helmut Kornig Halle" у третій день чемпіонату Європи з боротьби серед юніорів дівчата розіграли чотири комплекти нагород у вагових категоріях до 44, 51, 59 і 67 кг. Калушанка Христина Береза завоювала срібло.

Христина Береза ​​виграла срібло у вазі до 51 кг. У фінальній сутичці вона у впертій боротьбі поступилася росіянці Ксенії Незговоровій, 3:4 підсумок вирішальної сутички, інформують "Вікна".

Українські борчині загалом відзначилися двома нагородами. Окрім калушанки, медаль для збірної принесла Ілона Прокопевнюк. Вона виступила у вазі до 59 кг та отримала бронзу. У втішному фіналі Ілона не залишила шансів француженці Метті Гренерон-Манданге, уклавши останню на туше.

Аліна Сивак в найлегшій вазі до 44 кг зупинилася за крок від медалі континентальної першості. На жаль, наша борчиня програла втішний фінал білоруській ровесниці Інні Роїк за явною технічною перевагою – 0:10.