fbpx

Прикарпатські аграрії готуються до весняно-польових робіт

Економіка 19:10, 28.01, 2015

За прогнозами департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, цього року площа посівів в області складатиме 372,5 тисяч гектарів, що на 4% більше, ніж торік. В тому числі ярих культур очікується посіяти на рівні минулого року – 210 тисяч гектарів.

Івано-Франківщина забезпечена насінням ярих зернових культур в повному обсязі. Проводиться його очищення та доведення до посівних кондицій. Про це йшлося на нараді з питань підготовки до весняно-польових робіт та забезпечення, повідомляє прес-служба ОДА.

Озимий зерновий клин під урожай 2015 року збільшено на 6%. Крім того, посіяно 29 тис. гектарів озимого ріпаку. Всього посіяно озимих на площі 80,3 тис. гектарів, що на 3,6 тис. гектарів більше, як торік, в тому числі у сільськогосподарських підприємствах – 57,3 тис. гектарів.

Наразі, як повідомляють у департаменті, 95% посівів озимих зернових та 92% озимого ріпаку знаходяться в доброму і задовільному стані. Ведеться постійний моніторинг цих посівів, проводяться заходи захисту. 

Наявний парк техніки дозволить провести комплекс весняно-польових робіт в оптимальні агротехнічні терміни. Щодо матеріально-технічних ресурсів, то на цей час йде їх накопичення, ринок насичений. Сільгосппідприємства продовжують закупівлю мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: