fbpx

Прикарпатські аграрії зможуть взяти участь у міжнародному кластерному об'єднанні

Суспільство 19:55, 28.07, 2015

Нещодавно в облдержадміністрації відбулась зустріч директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марії Савки з делегацією Підкарпатського кластера "Агро Карпати" (Республіка Польща) на чолі з керівником кластера Йозефом Шторцом та представниками громадської організації "Фонд розвитку підприємництва і кооперації".

Сторони обговорили посилення співпраці та умови участі аграрних формувань Івано-Франківської області у міжнародному кластерному об’єднанні.

За словами Марії Савки, кластер є добровільним об’єднанням підприємств задля вирішення спільних проблем.

“Добровільне об’єднання виробників з метою розширення ринків збуту, сертифікації продукції, а також і ряд інших переваг має кластерна форма співпраці. Ми проведемо навчання наших сільгоспвиробників, розповімо про усі переваги таких об’єднань”, – розповіла директор департаменту.

Результатом зустрічі стало підписання договіру про співпрацю між Товариством Аграрно-споживчий кластер “Агро-Карпати” (Республіка Польща) та громадською організацією “Фонд аграрного підприємництва і кооперації” (Україна). Також польська делегація відвідала сільгосппідприємства Коломийського району ТОВ “Прут-Генетик” і ПП “Степан Мельничук”, де ознайомилась із розвитком галузі рослинництва, тваринництва цих підприємств та перспективами їх входження до міжнародного кластерного об’єднання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: