fbpx

Прикарпатські активісти передали бійцям 5-го батальйону автомобіль "Нива"

Суспільство 10:09, 11.08, 2014

Активісти Долинщини для потреб 5-го батальйону закупили та відправили в зону АТО автомобіль "Нива"

Спільними зусиллями громадських організацій Долинщини було ініційовано збір коштів для адресної допомоги військовим Долинського району, які знаходяться в зоні АТО. Ініціативу підтримали фізичні та юридичні особи району. В МБО "Благодійний фонд майдану" поступило 214 296 грн. За ці кошти придбано 27 кевларових шоломів, 48 бронежилетів під особисту розписку кожному та 1 тепловізор. Всього відправлено 14 фур гуманітарної допомоги, з них 6 з водою.

На території району діють три волонтерські організації, які безпосередньо співпрацюють з військовими Долинського району. Ними було відправлено 2 автобуси з бронежилетами, окулярами, біноклями, прицілами, каріматами, а також продуктами.

Для потреб п’ятого батальйону волонтери Долинщини придбали автомобіль "Нива", який відремонтували та пофарбували за власні кошти. 6 серпня цей автомобіль, а також речі першої необхідності та продукти відправлено для військовослужбовців.

Керівництво району висловлює подяку всім небайдужим нашим краяним, які долучаються до благородної місії – допомоги Українській армії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: