fbpx

Прикарпатські депутати незаконно зупинили ремонт дороги Івано-Франківськ – Львів, – нардеп Насалик

Суспільство 18:28, 30.07, 2015

Народний обранець від Калуша вважає, що за умови порушення технологій ремонту слід було скасовувати тендер на ремонт дороги.

На вимогу народних депутатів Дерев'янка, Довбенка, Шевченка та Матвієнка керівництво Івано-Франківської облдержадміністрації призупинило ремонт дороги державного значення Н-09 Мукачеве – Львів поблизу селища Більшівці Галицького району. Нардепи разом з громадськістю ініціювали перевірку ремонту цієї ділянки.

Пізніше нардеп Олександр Шевченко з посиланням на спеціалістів Дорожнього інституту Шульгіна повідомив про негативні висновки експертизи проведення робіт. На прес-конференції Шевченко виступав від імені всіх прикарптських депутатів, які разом "вибили" кошти на ремонт доріг Прикарпаття.

Цьому передувала нарада по дорогах, на якій нардепи висловлювали претензії директору Служби автомобільних доріг області з приводу порушення технології ремонту доріг. "Крадуть серед білого дня", – заявив тоді народний депутат Анатолій Матвієнко.

Оскільки народного депутата Ігоря Насалика не було на нараді, а також на дорозі в Більшівцях, на сьогоднішній прес-конференції у Калуші журналісти попросили його прокоментувати ситуацію.

На думку Насалика, ремонт дороги народні депутати зупинили незаконно. Бо якщо був проведений тендер, то його треба скасувати, а не якась фірма має заявляти, що, мовляв, я повинна виконувати ці роботи, вважає калуський нардеп.

"Я повинен робити" – це корупція чистої води. Тендер тому і проводиться, щоб визначити того, хто якісніше і за менші кошти це зробить. А не тому, що я ось такий і тому повинен робити дороги", – пояснив Насалик.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: