fbpx

Прикарпатські дорожники готуються до роботи в осінньо-зимовий період

Суспільство 14:08, 21.10, 2015

Одним з головних завдань дорожників у зимових умовах є забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту на дорогах.

Дорожники Івано-Франківщини перевірили роботу пунктів обігріву та готують бази протиожеледних матеріалів, лінійні виробничі будівлі, пише КУРС з посиланням на прес-службу САД в Івано-Франківській області.

Інспектори Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області перевірили техніку, яка буде задіяна у роботі в осінньо-зимовий період. На сьогодні до роботи вже готові роторні снігоочищувачі, піскорозкидачі, солерозподілювачі, навісне обладнання, бульдозери, автогрейдери, навантажувальна техніка. 

Для сталого функціонування дорожніх господарств в осінньо-зимовий період розроблені графіки першочергової посипки доріг. Проведено заняття з працівниками щодо роботи та безпечної життєдіяльності дорожнього комплексу. Загалом, підготовка до експлуатаційного утримання автомобільних доріг області ще триває – продовжується заготівля протиожеледних і паливно-мастильних матеріалів, ремонтується та готується до роботи спеціальна техніка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: