fbpx

Прикарпатські енергетики запрошують дітей у Музей електрифікації

Суспільство 06:17, 01.06, 2016

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" розпочинає традиційну акцію "Літо зустрічай – про безпеку пам'ятай", спрямовану на популяризацію дитячої електробезпеки.

В рамках ініціативи з 6 по 17 червня у центральному офісі компанії проходитимуть Дні електробезпеки, під час яких школярі зможуть побувати в Музеї електрифікації Прикарпаття, пригадати правила електробезпеки вдома та на вулиці, засвоїти навики надання першої медичної допомоги при ураженні струмом, повідомили КУРСу у прес-службі компанії.

Окрім цього, влітку волонтери ПАТ "Прикарпаттяобленерго" відвідають з ознайомчими акціями 10 оздоровчих літніх дитячих таборів, де проведуть для діток інтерактивну квест-гру "Енергетичний експрес", завдяки якій в ігровій формі школярі навчаться правильному поводженню з електричною енергією.

"Наша компанія веде постійну роботу з популяризації безпечної поведінки зі струмом,  розповідає заступник начальника служби охорони праці обленерго Тетяна Данилишин. – Протягом навчального року тільки в Івано-Франківську наші волонтери провели 21 урок з електробезпеки. Загалом, по області наші волонтери провели 752 урок у 684 школах Прикарпаття. Влітку завдяки Дням електробезпеки та акціям у літніх таборах ми плануємо охопити близько 3 тис. дітей". 

Нагадаємо, акція "Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай" проходить у компанії уже 9 років поспіль. Спочатку ініціатива була спрямована на популяризацію електробезпеки серед дітей-сиріт, але з часом переросла в масштабну акцію, покликану залучити максимальну кількість дітей з усієї області до освітньо-пізнавального процесу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: