fbpx

Прикарпатські енергетики обіцяють забезпечити виборчі дільниці надійним електропостачанням

Суспільство 15:02, 20.10, 2015

У зв'язку з проведенням виборів до місцевих рад фахівці енергокомпанії здійснили перевірку стану енергообладнання та організували чергування аварійно-виїзних бригад на вихідні 24-25 жовтня.

Енергетики провели обстеження схем зовнішнього електропостачання усіх виборчих дільниць, ліквідували виявлені дефекти та забезпечили належний стан енергообладнання для безперебійного електропостачання задіяних у виборчому процесі об’єктів, пише КУРС з посиланням на прес-службу ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Для ремонтного та оперативного персоналу, що буде працювати у гарячий "виборчий" час, проведено позаплановий інструктаж щодо дій в умовах виникнення аварійних ситуацій з припиненням електропостачання на виборчих дільницях. Також у ПАТ "Прикарпаттяобленерго" розроблено графік чергувань відповідальних працівників центрального офісу та філій компанії. 

Усі аварійно-виїзні бригади товариства забезпечено транспортом, засобами зв’язку та запасом матеріалів, необхідних для оперативної ліквідації вимкнень. 

"Ми максимально підготувалися для того, щоб забезпечити надійне та безперебійне електропостачання виборчих дільниць, – зазначив технічний директор ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олег Сеник. – Наші фахівці перебувають у стані подвійної «бойової» готовності та у випадку необхідності готові оперативно та якісно ліквідовувати аварії, щоб виборчий процес проходив без збоїв".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: