fbpx

Прикарпатські енергетики встановили рекорд до 86-річчя компанії

Суспільство 23:15, 16.08, 2016

У рамках святкування 86-річчя ПАТ "Прикарпаттяобленерго" енергетики встановили новий корпоративний рекорд – спільними зусиллями створили "Корпоративну Карту Мрій" загальною площею 15 м кв. на 178 м кв.

Полотно із двох десятків ватманів, що ілюструють найзаповітніші мрії працівників обленерго, стало своєрідним подарунком до Дня народження компанії, повідомляє прес-служба підприємства.

Сьогодні, 16 серпня, прикарпатська енергокомпанія відзначає черговий День народження. З нагоди відзначення 86-ої річниці з дня заснування підприємства було проведено вуличний фестиваль "Корпоративна Карта Мрій", участь в якому взяли працівники 17 філій ПАТ та 11 підрозділів центрального офісу. Метою такого творчого заходу стало привернення уваги до корпоративних цінностей, об’єднання команди енергетиків довкола колективних бажань, прагнень, цілей та спільного окреслення майбутнього компанії. Фінальним акордом вуличного фестивалю стало створення єдиного полотна під назвою "Корпоративна Карта Мрій", яке розмістилося на площі перед адмінкорпусом ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

"З презентації єдиного полотна мрій колективу працівників підприємства, – розповідає начальник відділу інформаційної політики Наталія Лещишин, – було визначено три пріоритетні мрії наших колег. Перш за все, це бажання, щоб ПАТ "Прикарпаттяобленерго" стало найкращою енергокомпанією в Європі. По-друге, щоб енергетики мали належні та комфортні умови праці. Та основне, про що мріють прикарпатські енергетики, – мир і спокій в Україна та усьому світі".

Довідка

Свій день народження ПАТ "Прикарпаттяобленерго" відзначає 16 серпня, саме в цей день у 1930 році Станіславівська електростанція видала перший промисловий струм. 
Нині компанія має 17 філій у районах, її колектив – це близько трьох тисяч фахівців, що забезпечують надійне електропостачання мешканцям Прикарпаття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: