fbpx

Прикарпатські енергетики замість комунальників прибирали Набережну

Суспільство 15:30, 04.12, 2015

Вчора, 3 грудня, працівники технічної дирекції провели акцію з прибирання вулиці Набережної в Івано-Франківську в рамках соціальної ініціативи енергетиків "Естафета добрих справ".

Всього під час акції зібрали 40 пакетів зі сміттям. Загалом участь у прибиранні взяло 33 працівники технічної дирекції компанії, повідомляє прес-служба. 

"Насправді ми розраховували охопити прибиранням значно більшу ділянку, але масштаби забруднення просто вражають,  зазначає куратор акції Володимир Бондаренко. – Якщо на дамбі ще так-сяк прибрано, то внизу, біля огорожі з боку Набережної Стефаника – справжня сміттярка. Цією акцією ми сподіваємося привернути увагу до питання забруднення берегів річок, яке гостро стоїть у нашому місті".

Енергетики наголошують, що забруднення берегів – це проблема усієї громади  і комунальників, які не виконують свою роботу належним чином, і міщан, що залишають після себе гори сміття, і людей, які гуляють тут щодня, закриваючи очі на це неподобство. 

Зазначимо, що, крім прибирання, в рамках "Естафети добрих справ" працівники технічної дирекції також провели збір коштів та закупили подарунки для дітей-сиріт в рамках акації "Святий Миколай іде до сиріт". 

Нагадаємо, соціальна ініціатива енергетиків "Естафета добрих справ" спрямована на творення добра працівниками ПАТ "Прикарпаттяобленерго" у різних сферах суспільного життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: