fbpx

Прикарпатські енергетики завершили підготовку до зими

Суспільство 12:32, 09.11, 2015

У ПАТ "Прикарпаттяобленерго" повідомляють про 100% виконання плану з підготовки до зими.

Так, цього року фахівці компанії провели заміну перевантажених трансформаторів, відремонтували та замінили елементи обігріву шаф з апаратурою релейного захисту, автоматики та телемеханіки на підстанціях, довели до норми рівень масла маслонаповненого обладнання, усунули проблемні ділянки згідно із зауваженням Держенергонагляду, пише КУРС з посиланням на прес-службу енергетичної компанії.

Також на центральному складі та у філіях компанії доукомплектовано аварійний запас електроустаткування, будівельних конструкцій та матеріалів для електричних мереж 0,4-110 кВ. Це дозволить швидко та якісно ліквідовувати аварійні вимкнення.

"Взимку енергообладнання працює в екстремальних умовах – максимальне навантаження, постійні перепади температур та поважний вік даються взнаки, нагадаю, що близько 80% наших мереж збудовані ще у 70-х роках, – розповідає технічний директор енергокомпанії Олег Сеник. – В рамках підготовки до зими наші фахівці ліквідовують неполадки та проблемні місця для того, щоб взимку обладнання не давало збоїв".

По завершенню робіт з підготовки до зими відповідна комісія перевіряє належне виконання усіх запланованих заходів. У випадку, якщо є недоробки – проводяться додаткові роботи. Після того як усі неточності усунуто, комісія підписує Акт готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: