fbpx

Прикарпатські енергетики зібрали для учасників бойових дій 73 тисячі гривень

Суспільство 17:37, 01.01, 2015

У ПАТ "Прикарпаттяобленерго" завершилася третя акція зі збору коштів на підтримку воїнів АТО. Вона розпочалася 1 листопада і за цей час енергетикам вдалось зібрати понад 73 тисячі гривень.

Як і дві попередні, третя акція була організована і проведена ініціативною групою волонтерів компанії, яка розпочала свою діяльність у вересні місяці, передає КУРС з посиланням на прес-службу енергетичної компанії.

Для збору коштів в усіх філіях, центральному офісі та центрах обслуговування клієнтів компанії було розміщено спеціальні скриньки. Небайдужі прикарпатці передавали гроші через друзів і знайомих, люди активно долучалися до волонтерської ініціативи енергетиків.
За кошти, зібрані під час третьої акції, придбано значну кількість теплих речей та взуття для воїнів АТО.

Енергетики, організовуючи акції зі збору коштів на потреби АТО, пам'ятають, що для солдата є важливим відчувати і знати реальний надійний тил. Це розуміння прийшло з революцією Майдану і утвердилось з початком бойових дій на Сході. Надійність енергетичного тилу вимірюється не лише молитвами про щасливе повернення бійців додому, але і конкретними діями, спрямованими на допомогу воякам АТО. Працівники компанії постійно активно долучаються до збору коштів на потреби української армії. Підприємство закуповувало бронежилети та засоби захисту, надавало автомобільну техніку та сприяло військовим фінансово. Загалом, на потреби АТО підприємство вже перерахувало близько 400 тисяч гривень. Добровільні пожертви постійно надходять і від працівників компанії. Про потреби військових є змога дізнаватися з перших вуст і в цьому допомагає ініціативна група волонтерів. За чотири місяці своєї діяльності волонтерами було зібрано понад 200 тис. гривень, на які було придбано взуття, термобілизну, теплі шкарпетки, светри, спальники та інші речі, які зараз вкрай необхідні бійцям.

На цьому робота небайдужих енергетиків не зупиняється. Вже у другій половині січня, у зв'язку із очікуванням четвертої хвилі мобілізації, у компанії стартуватиме наступна акція.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: