fbpx

Прикарпатські медики отримали допомогу з Угорщини

Суспільство 13:08, 24.07, 2015

Вчора до Івано-Франківська надійшов вантаж гуманітарної допомоги від угорських громадських та релігійних організацій, які хочуть допомогти та підтримати українців.

У складі вантажу є обладнання для медичних закладів, комп’ютери, одноразові медичні засоби, які отримають лікувальні заклади області. Привезли й подарунки для Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, а саме – одяг та іграшки. Про це повідомляє КУРС із посиланням на Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА.

"Івано-Франківська область є нашим стратегічним партнером, з якою укладаємо не один договір щодо співпраці, – зазначив консул Угорщини в Ужгороді Ласло Віда. – Спільна робота стала інтенсивнішою після створення на Прикарпатті Почесного консульства Угорщини. Адже робиться велика ставка на співпрацю з благодійними організаціями та надання допомоги потребуючим. Власне, і ця гуманітарна допомога призначена для медичних закладів, які найбільше її потребують".

За словами директора департаменту охорони здоров’я Романа Мельника, медичний інвентар відправлять для облаштування Коломийського реабілітаційного центру, який створюватиметься для учасників бойових дій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: