fbpx

Прикарпатські митці представили свої нові роботи до 25-річчя Незалежності України

Культура 08:38, 18.08, 2016

У виставковому залі Національної спілки художників Прикарпаття відбулась обласна художня виставка “25 років Незалежності України”.

Голова Національної спілки художників України в Івано-Франківській області Микола Якимечко, розповів, що виставка присвячена 25-ій річниці Незалежності України, пише ГК.

"Наша виставка певною мірою є таким собі відзначенням цього свята, що ми про це пам’ятаємо, що Україну любимо і не тільки її, а й ближніх своїх", – зазначив він.

Заслужений майстер народної творчості України Дмитро Сивак зробив царські врата для каплиці міста Бурштин. "Є така каплиця Сестер Воплоченого Слова Софії премудрості Божої, це центральна частина, "царські врата", вони ще знаходяться в роботі", – розповів майстер.

Пан Дмитро попри різьбярство займайтеся ще й іконописом, тому "царські врата" – це повністю авторська робота. Митець запевняє, що старається не повторюватись у своїх роботах. "Все, у чому я можу повторитись, так це в канонічності", – пояснює Дмитро Сивак.

Загалом, на виставці продемонстровані виключно нові роботи художників та майстрів області. Тут можна оглянути як картини, виконані в різних техніках та на різну тематику, так і гобелени та роботи з дерева.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: