fbpx

Прикарпатські оперативники СБУ перекрили на Луганщині канал контрабанди

Суспільство 18:18, 22.07, 2015

Зведений загін працівників Управління СБ України в Івано-Франківській області перекрив канал контрабанди дизпалива на Луганщині.

21 липня співробітники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області, які виконують бойові завдання в зоні бойових дій у складі зведеного загону, спільно з працівниками ДФС України та слідчими прокуратури, в прикордонному населеному пункті Пантюхине на території Новопсковського району Луганської області виявили прихований паливний трубопровід через державний кордон України та обладнання для перекачки і зберігання пального. Зокрема, цистерну ємкістю близько 40 тонн, насос, лічильник, дизельний електрогенератор, який забезпечував роботу вказаного обладнання, шланги для перекачки пального в автоцистерни, вилучено записник із записами дат відвантажень, показників лічильника, імен водіїв автоцистерн. Про це повідомляє прес-служба управління СБУ в Івано-Франківській області

Під час проведення обшуку в іншому місці також виявлено 4 замасковані під вантажні автомобілі автоцистерни та ємкість, в якій знаходилось близько 50 тонн дизпалива.

Таким чином, в ході проведення слідчих дій вилучено близько 53 тонн ДП вартістю понад 1 млн гривень, 4 вантажних автомобілі, обладнання, а також встановлено, що згідно з показником лічильника злочинною групою осіб за час існування каналу переміщено через державний кордон України більше ніж 600 тис. тонн ДП вартістю близько 11 млн гривень.

На цей час працівниками СБУ здійснюються першочергові слідчі дії, а також встановлюється коло осіб, в т. ч. співробітників правоохоронних органів та Держприкордонслужби, причетних до організації контрабандного каналу дизпалива та його подальшої реалізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: