fbpx

Прикарпатські ОТГ мають можливість цього року освоїти 65 мільйонів гривень

Суспільство 14:35, 16.08, 2018

Громади Івано-Франківської області цього року можуть реалізувати 129 проектів за рахунок коштів інфраструктурної субвенції на загальну суму 65 мільйонів гривень.

Про це йшлося на нараді з питань використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Богдана КобилянськогоУчасть у заході взяли представники департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації та Яблунівської, Заболотівської, Рожнівської, Войнилівської, Олешанської і Спаської об’єднаних територіальних громад.
Не всі ОТГ вже розпочали освоєння фінансового ресурсу. Причиною цьому стали ряд проблемних питань. Так, Войнилівська об’єднана територіальна громада досі не розпочала реалізацію проекту із вуличного освітлення на 32 вулицях у п’яти селах громади через технічні питання, пов’язані із проходженням експертизи. 
На надходження коштів для закупівлі грейдера чекають також у Заболотівській ОТГ. Погодні умови тривалий час не давали змогу розпочати ремонтно-будівельні роботи на дорогах Яблунівської ОТГ, де, окрім цього проекту, мають на меті розпочати будівництво нового дитячого садочка.
Підсумовуючи робочу нараду, Богдан Кобилянський наголосив на необхідності пришвидшення проведення тендерів для реалізації проектів, адже неосвоєні громадами кошти в кінці року можуть бути повернуті до державного бюджету.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: