fbpx

Прикарпатські підприємці готові переходити на альтернативні джерела енергії

Економіка 14:50, 04.08, 2014

На сьогоднішній день основним питанням, яке турбує як підприємців, так і представників влади, є підготовка до опалювального сезону.

Про це йшлося на робочій зустрічі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Адамовича та директора департаменту промисловості та інфраструктури Василя Ковальчука з представниками обласних організацій промисловців та підприємств, повідомили КУРСу в прес-службі ОДА. 
 
"В умовах загрози важкої зими та через нестачу російського газу основним завданням на сьогодні є модернізація систем теплопостачання, які забезпечать скорочення споживання природного газу для виробництва теплової енергії. Тому цілком доцільним є встановлення твердопаливних котлів, які працюють на альтернативних видах палива",  зазначив Сергій Адамович.
 

У свою чергу, місцеві підприємці підтримують перехід на альтернативні види палива. Вони переконані, що це дозволить створити нові робочі місця, зменшити навантаження на фінансову систему Прикарпаття та виконати державну програму щодо ощадного використання енергоносіїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: