fbpx

Франківські поліцейські долучилися до асоціації, яку створили жінки-правоохоронці для захисту своїх прав

Суспільство 09:50, 21.11, 2018

Жінки-поліцейські з Івано-Франківська взяли участь у першій конференції новоствореної асоціації.

"Поодинці ми сильні, разом ми могутні" – під таким гаслом відбулася зустріч працівниць у погонах, які об’єдналися в Українську асоціацію представниць правоохоронних органів. Це перша в державі організація, яка створена задля захисту прав жінок-поліцейських та співробітниць, які працюють у правоохоронних органах.

У конференції взяли участь предстаниці з Івано-Франківська – Христина Максимчак, Олена Якуб'як та Любов Петрук.

Франківські поліцейські долучилися до асоціації, яку створили жінки-правоохоронці для захисту своїх прав 1

Аби обговорити питання забезпечення рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах, у залі проведення конференції зібралися працівниці поліцейських підрозділів зі всієї України. Проаналізувати ситуацію, висловити експертні думки та надати професійні поради запросили представниць державних структур і громадських організацій, а також іноземних колег.

Під час перших щорічних зборів Української асоціації представниць правоохоронних органів представники організації отримали членські квитки. 

Частину з’їзду представниць та представників УАППО присвятили професійному розвитку. Тренінгові сесії також включали важливі компоненти саморефлексії, і це дає можливість учасницям і учасникам зростати як професійно, так і особистісно.

А ще на зборах згадували ключові та важливі моменти для багатьох учасниць – безпосередньо створення самої Асоціації, першу в історії правоохоронних органів поїздку на Щорічну конференцію Міжнародної асоціації жінок-поліцейських, яка цього року відбувалась в місті Калгарі, Канада, підбили підсумки Першої щорічної конференції УАППО.

Варто додати, що долучитись до організації можуть і чоловіки – вже два правоохоронці стали членами організації і три заявки на розгляді.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: