fbpx

Прикарпатські поліцейські нагадали школярам правила безпечної поведінки на дорогах. ФОТО

Суспільство 23:54, 20.05, 2016

Під час Тижня безпеки дорожнього руху прикарпатські правоохоронці проводять тематичні заняття з учнями, щоб повторити "дорожню абетку" та ще раз попередити про небезпеки, які можуть підстерігати дітей на дорогах та вулицях.

Сьогодні працівники відділу безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Івано-Франківській області зустрілися з школярами Угринова. Навчально-виховний комплекс у приміському селі розміщений безпосередньо поруч автодороги з жвавим рухом автотранспорту, тож для дітей бесіди з правоохоронцями про дорожню грамоту є актуальними повсякчас, а особливо зараз – перед початком шкільних канікул, пише КУРС з посиланням на СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

Заняття з шестикласниками пройшло у формі жвавого діалогу, під час якого діти демонстрували вже набуті знання Правил дорожнього руху та обговорювали з правоохоронцями різноманітні ситуації, у які вони потрапляли або які можуть виникнути на дорозі.

Правоохоронці закцентували увагу школярів на необхідності суворо дотримуватися ПДР, зокрема дорогою до школи та додому. Юним учасникам дорожнього руху нагадали, з якого віку і де їм дозволено кататися на велосипедах, як поводитися під час переходу через дорогу і у салонах транспортних засобів, інші вимоги "дорожньої абетки".

Молодші школярі ознайомися з обладнанням автомобіля поліцейських, які контролюють безпеку дорожнього руху, та цікаві тематичні книжечки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: