fbpx

Прикарпатські пожежники протестували під ОДА

Суспільство 12:05, 16.07, 2015

Прикарпатські пожежники вимагають поклаcти край свавіллю і реформувати рятувальну службу. Вони вийшли на акцію протесту під стіни "Білого дому".

Рятувальники говорять, що прийшли підтримати аналогічну акцію, яка відбувається зараз у Києві та у різних містах України, пише Галка.

Основні вимоги протестувальників – юридичний аспект роботи, хабарництво при призначенні керівників та стан матеріально-технічного забезпечення частин.

Так, пожежники нарікають, що сьогодні їх беруть на роботу на контрактну основу, вони ж воліли б працювати на кадровій службі. Незадоволені рятувальники і відсутністю страхування. Кажуть, в разі нещасних випадків витрати на лікування лягають на плечі сімей, а керівництво робить все, аби нещасні випадки кваліфікувати як недбалість. Незгодні пожежники і з тим, як призначають керівників.

"Хто більше заплатить, той і стає. Ми б хотіли, щоб це були професійні люди, які мають авторитет в колективі, і обиралися працівниками відкрито", – розповідають пожежники.

Говорять хлопці і про немічний стан матеріального забезпечення: форма, автівки, техніка і матеріали для техніки.

Кажуть, пожежа на нафтовій базі в Василькові показала на практиці істинний стан пожежної служби і, власне, слугувала основною причиною для протесту.

На акцію у Франківську з близько двох тисяч рятувальників вийшли всього декілька десятків – керівництво служб заборонило протести.

З-під стін "Білого дому" мають намір рушити до керівництва області і обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: