fbpx

Прикарпатські правоохоронці забезпечать правопорядок під час новорічних свят

Суспільство 11:52, 17.12, 2015

Правоохоронці заздалегідь запланували проведення низки різноманітних заходів, щоб належно забезпечити публічну безпеку в області у цей період, а відтак не допустити прикрих випадків під час святкувань.

В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася інструктивна нарада з керівниками підрозділів превентивної діяльності відділів та відділень поліції краю, на якій було узгоджено дії щодо гарантування публічної безпеки та порядку, запобігання правопорушенням під час проведення святкових новорічних та різдвяних заходів.

Як зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Андрій Прусак, правоохоронці визначилися з переліком завдань, які необхідно виконати на підготовчому етапі та безпосередньо у період масових святкувань.

Зокрема, працівники поліції налагоджують взаємодію з представниками органів влади, інших правоохоронних структур, головами релігійних громад та громадських формувань, щоб попереджати та оперативно реагувати на виниклі правопорушення. Водночас узгоджується розташування сил та засобів поліції для найефективнішого їх використання у святкові дні.

Як і зазвичай, напередодні новорічних свят працівники поліції особливу увагу надаватимуть контролю за реалізацією піротехнічної продукції, попередженню та виявленню фактів незаконної вирубки і продажу хвойних дерев. Також заплановано проведення оперативно-профілактичних відпрацювань територій, де проводитимуться святкові заходи.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: