fbpx

Прикарпатські правоохоронці нагадали ПДР учням школи, в якій третьокласник постраждав у ДТП

Суспільство 13:47, 23.05, 2017

Правоохоронці наприкінці навчального року проводять у школах краю тематичні заняття, на яких повторюють з учнями Правила дорожнього руху та наголошують на важливості їх дотримання. У Марківській ЗОШ І-ІІІ ст., що на Богодчанщині, діти знають про можливі прикрі наслідки нехтування ними – минулого тижня у результаті ДТП постраждав місцевий третьокласник.

Хлопчик, який раптово вибіг на проїжджу частину дороги з-за автобуса, з котрого щойно вийшов, потрапив під автомобіль та зазнав серйозних травм. Тож школярі уважно слухали працівників поліції, які розповіли про найбільш типові аварійні ситуації за участю неповнолітніх, акцентували увагу на правилах безпечної поведінки юних учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі, зокрема у сільській місцевості, інформує Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.

Разом з поліцейськими школярі пригадали вимоги до маленьких пішоходів, пасажирів та велосипедистів, повторили значення дорожніх знаків та розмітки. Молодшим школярам працівники поліції подарували пізнавальні книжечки про "дорожню абетку".

Завершилося заняття вже на вулиці біля навчального закладу, де школярики продемонстрували правоохоронцям, як засвоїли правила перетину проїжджої частини дороги та руху організованих груп дітей.

Такі уроки, за переконанням як педагогів, так і батьків, є надзвичайно корисними і ефективними, адже спілкування з поліцейськими краще запам’ятовується дітям і дисциплінує їх. Особливо актуальне їх проведення перед початком шкільних канікул, коли діти перебуватимуть більше часу на вулиці.

Поліцейські ж нагадують, що у цей період водіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною. Слід бути особливо обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку тощо.

Приділити більше уваги дітям потрібно й батькам. Не полінуйтеся нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, розповісти про небезпеку, яка підстерігає на них під час ігор біля проїзної частини. І звичайно ж, пам’ятайте: запорука дотримання дитиною правил – насамперед ваш власний приклад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: