fbpx

Прикарпатські правоохоронці отримали почесні відзнаки Порошенка і Авакова

Суспільство 19:02, 16.09, 2014

Перший заступник начальника УМВС – начальник слідчого управління УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віталій Ільчишин вручив правоохоронцям знаменні відзнаки.

Про це КУРСу повідомили в СЗГ УМВС в області.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу медаллю "Захистнику Вітчизни" нагороджено лейтенанта міліції Ростислава Ткачука. Указ про відзначення державними нагородами України підписав Президент України Петро Порошенко у червні цього року, а нагороду правоохоронцю було вручено після його тривалого лікування.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, ініціативу та наполегливість чергове спеціальне звання – майор міліції наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова присвоєно капітану міліції Василю Віконському.

Цим же наказом нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком "За відзнаку в службі" капітана міліції Романа Дмитріва. Ще вісьмом міліціонерам Івано-Франківщини оголошено подяку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: