fbpx

Прикарпатські правоохоронці розповіли, як уберегти автомобіль від угону

Суспільство 19:09, 08.11, 2015

Щоб убезпечити своє авто від крадіжки, правоохоронці радять дотримуватися заходів безпеки та сповідаються, що наведені поради допоможуть вберегти транспортний засіб від злочинних посягань.

Але якщо ви все-таки стали жертвою крадіїв, не витрачайте дорогоцінний час, який потрібен для розшуку та затримання злочинців. Негайно телефонуйте до поліції, а це значно збільшить шанси повернути вашу власність цілою та неушкодженою, пише КУРСз посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Пам'ятайте, що важливо обладнати автомашину сигналізацією, а краще цілим охоронним комплексом, що складається з різних видів охоронних систем. Якщо в автомашині встановлена ​​сигналізація, то обов'язково вмикайте її і тоді, коли ставите автомашину в гараж.

Якщо під час паркування автомобіль деякий час залишається поза полем вашого зору, то можна підняти капот і зняти центральний провід.

Якщо ви помітили незнайому автівку, що тривалий час їздить за вами, запам’ятайте її номери – найчастіше грабіжники перед скоєнням угону відслідковують напрямки руху та місця паркування "обраного" автомобіля.

Не залишайте документи на автомашину в салоні. (Цим надаєте викрадачам неоціненну послугу, адже наявність справжнього свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу полегшує їм збут краденого автомобіля).

При короткочасних зупинках і виході з автомашини ніколи не залишайте ключ у замку запалювання, а тим більше  працюючий двигун.

Та найголовніше  нікому не розкривайте секрети, що стосуються охорони автомобіля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: