fbpx

Прикарпатські правоохоронці співали коломийки школярам з Авдіївки. ФОТО

Суспільство 16:31, 22.06, 2018

Відряджені на Донеччину прикарпатські правоохоронці разом з місцевими організували дозвілля для школярів з Авдіївки.

Працівники поліції, які несуть службу на Донеччині, разом з авдіївськими колегами організували дозвілля для школярів та педагогів загальноосвітньої школи № 1 м. Авдіївки, інформує сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

Місцеві співробітники поліції вийшли з пропозицією, щоб поза службою провести у школі культурно-масовий захід. Їх підтримав педагогічний склад навчального закладу, який радо зустрів гостей святковими виступами, ознайомчою екскурсією до етнографічного шкільного музею. У свою чергу прикарпатські правоохоронці показали карпатське мистецтво у піснях та коломийках.

"Таке спілкування на культурно-розважальному рівні та особистих дружніх стосунках правоохоронців з місцевими мешканцями єднають серця українців, виховують у дітей почуття патріотизму, любові до Батьківщини заради нашої єдиної мети – жити щасливо під мирним небом нашої України. Адже там прифронтова небезпека, і діти мають відчувати постійну опіку й турботу про них, а головне  захист правоохоронців",  йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: