fbpx

Прикарпатські правоохоронці застерігають дітей від вживання наркотиків

Суспільство 17:37, 14.07, 2015

У період літніх шкільних канікул, коли переважна більшість дітей залишається без нагляду дорослих, працівники підрозділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх продовжують профілактичні заходи під умовною назвою "Літо-2015".

Основна мета заходів – забезпечення безпечного відпочинку дітей, попередження вчинення ними і стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі у період літнього оздоровчого сезону, повідомляють в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

Зусилля міліціонерів також спрямовані на протидію незаконному поширенню лікарських засобів, зокрема ефедрину та його похідних. Водночас правоохоронці звертаються до працівників аптечних кіосків та медичних закладів не продавати дітям та молоді зазначені вище лікарські препарати. Нехай за пігулками приходять їхні батьки.          

Правоохоронці звертаються до всіх громадян, в першу чергу батьків, з проханням уживати максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної залежності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: