fbpx

Прикарпатські профспілки вимагають в Уряду вийти на діалог з ними

Суспільство 20:30, 17.12, 2014

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з представниками Ради профспілок області.

Ініціювавши діалог з владою, профспілкові активісти прагнули висловити стурбованість окремими положеннями програми Кабінету Міністрів України щодо наповнення бюджету та скорочення соціальних виплат. Своє ставлення до заходів, запропонованих в урядовому документі, президія Ради профспілок Івано-Франківщини окреслила в заяві, яку оприлюднили на зустрічі, повідомили КУРСу в Івано-Франківській ОДА.

"Розуміємо, що Україна сьогодні перебуває у стані військового конфлікту на Сході, але перекладати увесь тягар кризи виключно на плечі працюючого населення неприпустимо, − йдеться у ній. − Президія Ради профспілок Івано-Франківської області вимагає від Уряду невідкладно розпочати консультації з роботодавцями і профспілками, щоб разом проаналізувати наявні в економіці ресурси, використати альтернативні джерела наповнення бюджету".

Серед таких джерел, на думку представників профспілкових організацій, – підтримка розвитку вітчизняної економіки, офіційне працевлаштування найманих працівників, легалізація заробітної плати, зменшення високих надбавок окремим категоріям посадовців. Щоб виправити ситуацію на місцевому рівні, виступаючі на зустрічі висловлювали пропозиції щодо проведення інвентаризації діючих в області підприємств, вивчення їх проблемних питань, сприяння напрацюванню на законодавчому рівні норми про участь у тендерних процедурах виробників, які діють на території місцевості.

"Згрупуємо проблемні питання у різних галузях і розпочнемо роботу над їх вирішенням, − пообіцяв Олег Гончарук. − Заступники голови облдержадміністрації за цими напрямками працюватимуть спільно з представниками профспілкових організацій. Що стосується заяви президії Ради профспілок області, то на її основі в облдержадміністрації підготують лист, який буде спрямований Кабінету Міністрів та Президенту України". 

Крім того, голова облдержадміністрації підтримав пропозицію з організації щоквартальних зустрічей з профспілковими активістами, а також започаткування діалогу з представниками виробничої та освітянської сфер. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: